Menlo Electric S.A.

Menlo Electric S.A.

Menlo Electric jest najszybciej rosnącym dystrybutorem paneli fotowoltaicznych i falowników w Europie. Działamy na ponad 25 rynkach, oferując komponenty od najlepszych producentów. Dzięki naszym 7 centrom logistycznym ulokowanym w strategicznych punktach Europy, gwarantujemy szybką dostawę na całym jej terenie. 

Produkty od globalnych liderów 

Współpracujemy bezpośrednio z najlepszymi producentami paneli słonecznych i falowników. Jesteśmy jednym z 5 największych dystrybutorów Jinko Solar i Risen Energy w Europie, a także oficjalnym dystrybutorem marek JA Solar, Sungrow, SolarEdge i FoxESS 

Logistyka 

Współpracujemy zarówno z globalnymi, jak i lokalnymi przewoźnikami, żeby zapewnić Ci szybką i niedrogą wysyłkę. Dostarczymy zamówienie we wspólnie ustalonym terminie, na miejsce realizowanego przez Ciebie projektu.

https://youtu.be/uxV9YExCK5o 

Firma zaangażowana społecznie 

Wierzymy, że satysfakcja z pracy wzrasta, gdy możesz podzielić się tym, co otrzymałeś. Chcemy tworzyć zaangażowaną społecznie firmę, dlatego chętnie bierzemy udział w akcjach charytatywnych. Jedną  z nich jest nasz autorski program Energy To Power Your Future, w ramach którego przekazujemy całkowicie darmowe instalacje charytatywne instytucją zajmującym się dziećmi.

Zobacz wideo z naszej pierwszej realizacji:

https://youtu.be/jAId0nz_w6I 

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Menlo Electric

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.menloelectric.com

Sklep online: https://www.sklep.menloelectric.com/pl