KRISPOL

KRISPOL

KRISPOL Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim producentem stolarki otworowej. Spółka jest obecna w branży budowlanej od ponad 30 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy garażowe, drzwi, okna, rolety i żaluzje fasadowe.

Firma obrała za cel tworzenie rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb klientów. Od 2018 roku rozwija swoją sieć salonów stolarki KRISHOME stając się liderem standardów obsługi klienta rozumianej jako partnerska współpraca i zaufanie.

KRISPOL stawia również mocny nacisk na rozwój i szkolenia pracowników oraz Partnerów Handlowych. Dzięki nim klienci, oprócz profesjonalnego doradztwa, otrzymują możliwość współprojektowania produktów.

TRENDY I INNOWACJE KRISPOL:

 

KOMPLET ENERGOOSZCZĘDNEJ STOLARKI KRISPOL

Stolarka otworowa ma wpływ na użytkowanie budynku i związane z tym wydatki, dlatego decyzja o jej wyborze nie powinna być podejmowana w pośpiechu. Zarówno okna, drzwi, jak i bramy garażowe, powinny przede wszystkim zabezpieczać dom przed włamaniem, chronić przed hałasem z zewnątrz, a także zapobiegać utratom energii cieplnej. O ile w domach nowo budowanych łatwo jest osiągnąć satysfakcjonujący standard energetyczny, o tyle w istniejących budynkach mamy z tym często problem. Z pomocą przychodzi wtedy termomodernizacja budynku.

Wybierając stolarkę otworową – okna, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, najlepiej zdecydować się na kompleksowe rozwiązanie oferowane przez jednego producenta. Dzięki temu inwestor uzyskuje fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolitą opiekę gwarancyjną i serwisową, jak również zachowanie spójności kolorystycznej wszystkich elementów.

Komplet energooszczędnej stolarki od KRISPOL to funkcjonalne i podążające za najnowszymi trendami rozwiązania, spełniające wymagania nowoczesnego budownictwa. Mądry wybór najwyższej jakości produktów i dążenie do kompleksowej energooszczędności domu to najlepsza inwestycja, która pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu, zwiększy bezpieczeństwo domowników, a także zapewni im większą funkcjonalność użytkowanych przestrzeni.

BRAMA VENTE K2 RFS 60 Z SYSTEMEM CIEPŁEGO MONTAŻU

Bramy segmentowe to najpopularniejsze rozwiązanie na rynku. Posiadają szereg zalet, charakteryzują się bezkompromisową estetyką i funkcjonalnością. Szeroki wybór kolorystyki pozwala dobrać bramę do elewacji i projektu architektonicznego budynku. Bramy segmentowe mogą być wykonane ze stali lub aluminium, ich wnętrze wypełnia pianka poliuretanowa. Wyróżnia je doskonała energooszczędność, są solidne i trwałe, dzięki czemu mogą być montowane zarówno w nowym, jak i starym budownictwie.

Brama VENTE K2 RFS 60 to najcieplejsza brama garażowa firmy KRISPOL. Wyjątkowo wysoki poziom izolacji zapewniają ocieplone na całej wysokości panele o grubości zwiększonej do 60 mm, wzmocniony system uszczelnień, a także dopracowana w każdym detalu konstrukcja. Należy jednak pamiętać, że prawidłowo wykonany montaż jest tak samo ważny, jak dobrej jakości produkt. Inwestorom, którzy planują garaż wbudowany w kubaturę budynku, szczególnie polecamy system ciepłego montażu bramy, który polega  na wyizolowaniu elementów stycznych bramy z murem. Zastosowane dodatkowo uszczelki poprawiają uszczelnienie po obwodzie bramy, co w połączeniu ze specjalnie wyprofilowanym twardym styropianem EPS, daje lepszą izolację dla węzła o około 30-, a całej bramy nawet do 20- procent, tym samym tworząc jedno z najcieplejszych rozwiązań na rynku. Doskonałe parametry termoizolacyjne pozwolą na znaczne oszczędności w przyszłości, co z pewnością docenią budujący.

ESKLUZYWNE OKNA W TECHNOLOGII V-PERFECT

Podążając za oczekiwaniami rynkowymi, firma KRISPOL wprowadziła do oferty okna FEN 92 z eleganckim zgrzewem  wykonanym w technologii V-Perfect. Okna klasy premium z wąskim, bezwypływkowym zgrzewem to nowy wymiar designu przy zachowaniu doskonałych parametrów technicznych.

Okna FEN 92 to solidna inwestycja w przyszłość domu i gwarancja minimalnych kosztów jego utrzymania przez długie lata. To również pierwszy model w ofercie KRISPOL z innowacyjnym zgrzewem bezwypływkowym, który zapewnia bezkompromisową estetykę i eleganckie wykończenie okien. Subtelna forma profilu kryje w sobie najnowsze zdobycze techniki okiennej, a wysoka odporność na czynniki atmosferyczne sprawia, że okna zawsze będą wyglądać jak nowe. Głęboki system profilowy 92 mm z 6-komorową budową przekłada się na wyższą izolacyjność budynku, a co za tym idzie niższe koszty jego eksploatacji. Wybór wyposażenia dodatkowego, możliwość wykonania okien w nietypowych kształtach oraz okleinowania w opcji Bikolor gwarantuje dopasowanie do wystroju wnętrza i elewacji.  Bez wątpienia to jeden z modeli, który zadowoli nawet najbardziej wymagających inwestorów.

KOMPLET INTELIGENTNEJ STOLARKI Z APLIKACJĄ MY KRISPOL

Aplikacja myKRISPOL to nowoczesne narzędzie do zarządzania stolarką KRISPOL z poziomu smartfona i budowania domowego centrum dowodzenia obsługującego nawet do 30 urządzeń. W połączeniu z automatyką STARCUS aplikacja umożliwia projektowanie inteligentnego i bezpiecznego domu zintegrowanego ze światem IoT.

Decyzję o domu smart można podjąć w dowolnym momencie – na etapie projektu, stanu surowego otwartego lub podczas modernizacji domu. To rozwiązanie dla każdej inwestycji. Dzięki aplikacjami możliwe jest zarządzanie kilkoma lokalizacjami jednocześnie (dom, garaż wolnostojący, biuro, domek letniskowy), szybka identyfikacja czy dane urządzenie jest włączone lub wyłączone, a także zsynchronizowanie otwierania i zamykania rolet i żaluzji ze wschodami i zachodami słońca. Aplikacja myKRISPOL umożliwia również łatwe definiowanie użytkowników. W praktyce oznacza to, że z dowolnego miejsca na ziemi można nadać wybranej osobie status gościa i decydować, kiedy może zarządzać bramą, roletami czy żaluzjami. Niezwykle wygodne jest także sterowanie głosowe. W trudnych sytuacjach z pomocą przychodzi asystent głosowy. Dzięki niemu automatyczne rolety, żaluzje czy brama garażowa wykonają zadanie za nas.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Krispol Sp. z o.o.

Adres: Michała Strzykały 4, 62-300 Września

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://krispol.pl/