Kastell

Kastell

Kastell to dostawca i integrator nowoczesnych technologii utrzymania czystości.  Ogólnopolski lider w dziedzinie Smart Cleaning.

Firma specjalizuje się w robotyzacji procesu utrzymania czystości, technologii sprzątania wodą ozonowaną, oraz rozwiązaniach typu IoT dla inteligentnego zarządzania procesem utrzymania czystości w hotelu.

Kastell jest również dostawcą nowoczesnych urządzeń i proekologicznych środków czystości – środki czystości w saszetkach, jak i superkoncentraty oraz oferuje najnowocześniejsze na rynku technologie doczyszczania i impregnacji posadzek, w tym wykładzin.

ROZWIĄZANIA STWORZONE DLA HOTELI

W naszej ofercie dla hoteli znajdują się innowacyjne produkty, które poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii zwiększają skuteczność i jakość procesu utrzymania czystości.

ROBOT AUTONOMICZNY KASTELL

Nasz innowacyjny robot sprzątający jest zaprojektowany tak, aby dostosować się do każdego środowiska, oferując niezrównaną efektywność i wszechstronność. Wykorzystując zaawansowaną sztuczną inteligencję, robot autonomiczny Kastell inteligentnie planuje ścieżki sprzątania, wracając do pominiętych obszarów i skupiając się na miejscach wymagających szczególnej uwagi. Jego zdolność do adaptacji do zmian w miejscu pracy pozwala na bezproblemowe modyfikacje działania w dynamicznie zmieniających się przestrzeniach.

KORZYŚCI, KTÓRE ZAPEWNI AUTONOMICZNY ROBOT KASTELL

 • Optymalizacja roboczych godzin utrzymania czystości posadzek w hotelu nawet do 90%.
 • Wielofunkcyjność: robot zamiata, myje posadzki, mopuje oraz odkurza.
 • Wszechstronność zastosowania – robot poradzi sobie z wykładziną dywanową, drewnem, płytkami ceramicznymi czy kamieniem naturalnym.
 • Certyfikowane szkolenie personelu z obsługi robota.

ZACHĘCAMY DO ZAPISU NA BEZPŁATNY POKAZ ROBOTA W PAŃSTWA HOTELU

CTA – ZAPISZ SIĘ NA POKAZ

KASTELL OZON SPRAY

 

Podręczny generator ozonu, który zastępuje środki czystości do wszystkich powierzchni ponadpodłogowych. Idealnie nadaje się do czyszczenia i sanityzacji wszelkich powierzchni zmywalnych umiejscowionych powyżej poziomu podłogi, w tym przeszkleń, blatów, parapetów oraz luster, zapewniając ich bezpieczną i skuteczną pielęgnację.

KORZYŚCI, KTÓRE ZAPEWNI KASTELL OZON SPRAY

 

 • Wysoka jakość: Wykorzystanie procesu elektrolizy na elektrodach diamentowych domieszkowanych borem zapewnia wysokie stężenie ozonu w wodzie.
 • Skuteczność: Usuwa codzienne zabrudzenia, kurz, lekkie tłuste plamy oraz nieprzyjemne zapachy, pozostawiając powierzchnie czyste i świeże.
 • Proekologiczne rozwiązanie: Eliminuje potrzebę stosowania szkodliwych środków chemicznych, co przyczynia się do ochrony środowiska.
 • Prosta obsługa: Łatwość w przygotowaniu i użytkowaniu, dzięki czemu osoby obsługujące urządzenie mogą szybko i skutecznie sprzątać bez potrzeby szczegółowego szkolenia.

KASTEL DELIVERY X1

Nowoczesne rozwiązanie, które umożlIwia automatyczne serwowanie posiłków w punktach gastronomicznych. Dzięki licznym sensorom i zaawansowanemu oprogramowaniu, Kastell Delivery X1 szybko tworzy mapy pomieszczeń. Jest w stanie dotrzeć na miejsce pokonując pojawiające się przeszkody. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Kieruje się nim korzystając z intuicyjnego panelu dotykowego, na którym wybiera się odpowiednie komendy.

KORZYŚCI, KTÓRE ZAPEWNI KASTELL DELIVERY X1

 • Oszczędność: Osiągnięcie realnego zysku poprzez zaoszczędzenie czasu na czynności, które wykona robot.
 • Efektywność: Dostarczenie większej ilości jedzenia za jednym razem.
 • Łatwość obsługi: Intuicyjne skonfigurowanie trybu pracy za pomocą czytelnego menu.
 • Inteligentne rozwiązanie: Serwowanie posiłków i napojów bez konieczności zatrudniania wielu pracowników.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: KASTELL Poschlod Maj spółka komandytowa

Adres: ul. Zachodnia 2 | 55-330 Błonie

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://kastell.pl/