IGL.U

IGL.U

Pompy ciepła IGLU®  to urządzenia grzewcze najnowszej technologii, zaprojektowane i wykonane przez litewskich inżynierów. Od dawna dostępne w Skandynawii, Estonii, Litwie, a teraz także w Polsce.

IGLU TECH produkuje pompy ciepła już od 15 lat, a urządzenia cechuje najwyższa wydajność, bezawaryjność i długa żywotność. W blisko 10 polskich miastach dostępne są od ręki wraz z usługą montażu i wsparcia technicznego oraz administracyjnego m.in. przy otrzymywaniu dotacji. 

Do domu, biura i budynków przemysłowych

Wysokowydajne geotermalne pompy ciepła IGLU do ogrzewania, chłodzenia (pasywnego i aktywnego) oraz przygotowania ciepłej wody sprawdzają się zarówno w domu –

seria IGLU® Aleut, jak i w magazynie, hali produkcyjnej, hotelu lub innym budynku użyteczności publicznej – seria IGLU®  Max. Tej jesieni w sprzedaży pojawiła się także seria pomp powietrze-woda IGLU® Inuit. Sprawność pomp ciepła IGLU™ jest monitorowana zdalnie przez 24h/7. Dzięki inteligentnej aplikacji ciepłem można sterować ze smartphone’a, nawet bez połączenia z internetem.Najtańsze ciepło na rynku i nie tylko

Gruntowe pompy ciepła IGLU® wykorzystują energię odnawialną, zgromadzoną w ziemi do produkcji ekologicznego ciepła. To najbezpieczniejsza i najbardziej energooszczędna technologia grzewcza, która jednocześnie gwarantuje chłodzenie w okresie letnim oraz ciepłą wodę przez cały rok. Pompa ciepła IGLU™ Aleut z 1 kW energii elektrycznej wytwarza nawet do 6 kW. energii cieplnej. W przypadku pomp powietrze-woda, choć wydajność jest nieco niższa, to nadal jest to znacznie efektywniejsze rozwiązanie od gazu czy pozostałych tradycyjnych metod grzewczych.

Gwarancja bezpiecznego montażu

W zależności od rodzaju gruntu i wielkości działki, geotermalne ogrzewanie montowane jest pod ziemią w pionowym lub poziomym obiegu zewnętrznym. Dzięki temu straty energii ograniczone są do minimum, podobnie jak koszty ogrzewania. Gruntowe pompy ciepła zachowują najwyższą wydajność nawet przy ekstremalnie niskich temperaturach na zewnątrz. Wybierając pompę ciepła IGLU, masz pewność, że montaż będzie wykonany na najwyższym poziomie przez monterów wykwalifikowanych i certyfikowanych przez producenta.

Zwrot z inwestycji w 6 lat

W porównaniu z instalacją gazową, gruntowa pompa ciepła IGLU w domu 160 m2 zwraca się w zaledwie 6 lat. W przypadku ogrzewania większych powierzchni przemysłowych zwrot z inwestycji jest jeszcze szybszy.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: igl.u

Adres: Wolska 11, 20-411 Lublin

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://bit.ly/IgluPolska