HILTI ONLINE

HILTI ONLINE

Hilti Online – sklep w twojej kieszeni

Już od wielu lat klienci firmy Hilti nie muszą marnować swojego czasu na przyjazd do sklepu lub telefon do opiekuna. Choć wizyty w sklepach dają unikalną możliwość przetestowania sprzętu na miejscu, a rozmowy z opiekunami to często przyjemność, nie zawsze jest miejsce na jedno czy drugie. Czasami towar potrzebny jest natychmiast, a niedobór pracowników w niejednej firmie budowlanej uniemożliwia wysyłkę kogokolwiek po zakup towaru.

Odważny krok na placu budowy

Na te oraz wiele innych wyzwań odpowiedział jeden z liderów innowacji w branży budowlanej, firma Hilti, uruchamiając swój sklep internetowy – Hilti Online, który był jednym z pierwszych w branży. Do dziś nie wszyscy gracze placu budowy zdecydowali się na taki ruch, co tylko pokazuje jak odważny krok podjęto. W trosce o środowisko, a także by zmotywować klientów do zakupów przez Internet, zrezygnowano z papierowych katalogów w 2016 roku. Dziś, co trzecia złotówka jest wydawana przez klientów Hilti właśnie za pomocą platformy internetowej.

Morze możliwości

Udało się stworzyć o wiele więcej, niż tylko możliwość zakupu produktów w dowolnym miejscu i czasie. Klienci, którzy zdecydują się na zakup przez Internet, mogą liczyć na darmową dostawę w ciągu 48h. Istnieje również możliwość zakupu z dostawą priorytetową, za niewielką dopłatą. Sklep internetowy  umożliwia także sprawdzenie dostępności towaru w sklepach na terenie całej Polski. Możliwe jest również zarezerwowanie towaru na półce sklepowej za pomocą zakupu poprzez opcję Click&Colllect. Dzięki tej opcji klienci mają możliwość odbioru zamówionego towaru w sklepie Hilti, którego załoga rezerwuje uprzednio zamówiony towar i przygotowuje dla konkretnego klienta.

Oszczędzony czas i wiele więcej!

Oszczędność czasu to tylko jedna z wielu zalet platformy Hilti Online. Klienci mają możliwość sprawdzenia całej swojej historii zakupowej, bez względu na sposób/formę zakupu. Każdy klient może za pomocą sklepu online przygotować listę zakupionych przez siebie narzędzi, wraz z ich numerami seryjnymi. Rozwiązanie to ułatwia proces inwentaryzacji. Klienci Hilti korzystający z usługi zarządzania flotą są w stanie doflotować kolejne urządzenia do swoich parków maszyn. Możliwe jest również zgłoszenie zlecenia serwisowego, niezależnie czy chodzi o naprawę gwarancyjną, przegląd narzędzia czy wymianę narzędzia flotowego. Co więcej, strona zawiera również wiele przydatnych artykułów, zarówno z poradami odnośnie prac budowlanych, jak i z informacjami o największych projektach, w które wykorzystano rozwiązania Hilti.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: HILTI ONLINE

Strona WWW: https://www.hilti.pl/