Festool

Festool

Ponad 90 lat: Pasja do elektronarzędzi wysokiej jakości

Liczne elektronarzędzia Festool są używane przez dłużej niż 30 lat. Tak długa żywotność naszych profesjonalnych urządzeń nie jest dziełem przypadku. Z powodzeniem konstruujemy wydajne, wytrzymałe, a przy tym bezpieczne i lekkie stołowe pilarki tarczowe, ukośnice przesuwne, ręczne pilarki tarczowe, zagłębiarki, frezarki górnowrzecionowe, mieszarki, strugi elektryczne, polerki, młotowiertarki oraz wszystkie rodzaje maszyn szlifierskich jak szlifierki mimośrodowe, szlifierki oscylacyjne, szlifierki przegubowe, szlifierki kątowe, szlifierki taśmowe, ale również radia budowlane, lampy robocze LED i wiele innych profesjonalnych urządzeń. Oznacza to jedno: rzemiosło trzeba umieć wykonywać, rozumieć, czuć i nim żyć. Bez kompromisów. Głową, sercem i rękami.

Dążymy do tego, by profesjonaliści-rzemieślnicy czuli dumę patrząc na swoje osiągnięcia i odnosili sukcesy

Dzięki naszym produktom i naszym usługom serwisowym sprawiamy, że praca rzemieślników w warsztacie czy na placu budowy staje się prostsza. To natomiast jest gwarancją szybkiego i najlepszego rezultatu. Wszystkie narzędzia Festool projektowane są w oparciu o olbrzymią wiedzę praktyczną. By być w stanie dokładnie dopasować właściwości produktu do konkretnych wymagań użytkownika, jesteśmy w stałym kontakcie z profesjonalistami. Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak stolarstwo, ciesielstwo, malarstwo, budownictwo drewniane, lakiernictwo, renowacja i remonty.

Jeszcze lepiej pracować z systemem

Zawsze myślimy o systemie – początkiem systemu są wydajne maszyny, pasujące wyposażenie oraz materiały eksploatacyjne, które zaprojektowano specjalnie do tych maszyn. Opakowanie natomiast to wykończenie tego systemu. W ten sposób powstają rozwiązania szyte na miarę rzemieślników. Na przykład nasz system szlifierski do perfekcyjnej powierzchni składa się ze szlifierki, stopy szlifierskiej, materiałów ściernych i naszych odkurzaczy mobilnych CLEANTEC – łatwa, wydajna i bezpyłowa praca. Nasze Systainery jako innowacyjne pojemniki na narzędzia są uwieńczeniem naszych systemowych rozwiązań.

Po prostu inteligentny – System 18 V Festool 

Także nasze innowacyjne narzędzia akumulatorowe 18 V żyją w systemie. Niezależnie od tego, które narzędzie akumulatorowe wybierzesz na start w klasę 18 V: akumulatorową wkrętarkę budowlaną, akumulatorową młotowiertarkę, akumulatorową wiertarko-wkrętarkę udarową czy akumulatorową ręczną pilarkę tarczową, zawsze będzie to start w całościowo przemyślany system. Z narzędziami, które zapewnią najlepsze rezultaty w zakresie prac od cięcia po wiercenie i wkręcanie. Również dzięki naszemu silnikowi EC-TEC, który jest nie tylko zwykłym bezszczotkowym silnikiem, ale specjalnie zaprojektowaną przez Festool koncepcją napędu, która zapewnia oszczędność energii i, co za tym idzie, sprawia, że moc z jednego naładowania akumulatora przekłada się na dużo lepszą wydajność, produktywność, wytrzymałość i niezawodność.

Skoncentruj się na najważniejszym – na swojej pracy

Nasza odpowiedzialność nie kończy się na jakości naszych produktów. Nasze usługi serwisowe to prosty i efektywny sposób na wsparcie naszych rzemieślników niezależnie od tego, czy pracują w warsztacie, czy na placu budowy: Bezpłatne naprawy i części zamienne.nowa część zamienna lub narzędzie gratis, nowe urządzenie w przypadku kradzieży i wiele więcej – staramy się ułatwić Ci życie.

Zakresy zastosowań naszych produktów

Stawiamy na niezawodność. Stąd nasza pełna koncentracja na produktach by móc zapewnić profesjonalnym rzemieślnikom elektronarzędzia przemyślane w najmniejszych nawet szczegółach.


Obróbka drewna i stolarka

Festool to Twój specjalista, jeśli chodzi o rozwiązania dla branży stolarskiej. Cięcie, frezowanie, szlifowanie, struganie, czy oczywiście odsysanie – każde z tych zastosowań wymaga absolutnej precyzji w obchodzeniu się narzędziem podczas pracy w drewnie a Festool od dekad ma odpowiedź na każdez tych zastosowań: optymalne, wszechstronne elektronarzędzie w sprawdzonej jakości.


Konstrukcje drewniane i ciesielstwo

Budownictwo drewniane zajmuje się budową dachów, domów drewnianych, schodów i fasad. Takich, które będą służyły nam wieczność. A to staje się realne przy pomocy profesjonalnych narzędzi Festool. Cięcie, wiercenie, wkręcanie, struganie, wykonywanie otworów, rowków i wiele więcej. Festool oferuje idealne rozwiązania praktycznie dla każdego zastosowaniaw budownictwie drewnianym.


Branża remontowo – budowlana

Od szybkiego ścieru aż po perfekcyjne przygotowanie różnych podłoży do tego, by stały się powierzchniami bez najmniejszej skazy. Renowacja czy sucha zabudowa, izolacja termiczna czy montaż, Festool oferuje dla każdego zastosowania potrzebnego malarzowi odpowiednie narzędzie, by mógł on zapewnić najwyższej jakości rezultaty pracy. Dodatkowo perfekcyjnie dopasowany system wyposażenia i wysokiej jakości materiały ścierne, by zapewnić jeszcze większą wydajność.


Układanie podłóg

Uporczywe stare powłoki i kłęby pyłu należą już do przeszłości. Dzięki narzędziom Festool, które zaprojektowaliśmy specjalnie do zastosowań związanych z kładzeniem płytek, Twoja praca będzie przebiegała jeszcze szybciej i łatwiej. Szlifierka z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130 to skuteczne rozwiązaniew połączeniu z odkurzaczem mobilnym CTM 36 AC RENOFIX oraz innymi narzędziami do układania płytek i parkietów w systemie Festool.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: FESTOOL POLSKA Sp. z o.o.

Adres: ul. Kolumbijska 26B, 01-991 Warszawa

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.festool.pl/