Eco System

Eco System

Fotowoltaika zawsze była gorącym tematem. W aktualnej rzeczywistości zyskała jednak na swoim znaczeniu. Na szczęście wiemy, co z tym zrobić, ponieważ działamy w tej branży od wielu lat. Codziennie staramy się sprostać postawionym sobie celom, dzięki czemu nie tracimy zaangażowania w to, co robimy. Nasz sklep ecosystemprojekt.pl to przystępne miejsce, w którym można skorzystać z oferty zakupu urządzeń w zakresie instalacji fotowoltaicznej lub też z doradztwa z tego samego obszaru.

ECOsystem Projekt tworzą ludzie

Jesteśmy importerem i jednocześnie dystrybutorem urządzeń umożliwiających zakładanie instalacji, których podstawą są odnawialne źródła energii. Dzięki temu nasze ceny są zawsze konkurencyjne, a urządzenia światowych marek dostępne od ręki. Jako dystrybutor, szczególnie polecamy:

  • panele fotowoltaiczne,
  • inwertery,
  • falowniki,
  • zabezpieczenia,
  • okablowanie,
  • elementy montażowe paneli.

Obecnie profilem naszej działalności jest przede wszystkim sprzedaż hurtowa. Naszą ofertę kierujemy zarówno do odbiorców prywatnych, jak i firm oraz gospodarstw rolniczych. Dostępne artykuły pochodzą od renomowanych światowych producentów  i są w pełni przystosowane do pracy w polskich warunkach.

Na zadowolenie naszych Klientów pracuje zaangażowany team naszej firmy, który świetnie orientuje się w temacie energii odnawialnej. Dzięki temu jesteśmy nie tylko sprzedawcą, ale przede wszystkim partnerem biznesowym, który doradza najlepsze rozwiązania. 

Dlaczego w ECOsystem stawiamy na odnawialne źródła energii?

Nigdy też nie zapominamy, że naszym celem jest przede wszystkim dostarczenie najwyższej jakości produktów i usług, które wspierają i upowszechniają bezemisyjne źródła energii. Dzięki temu przyczyniamy się do polepszenia stanu środowiska. Naszym priorytetem jest również utrzymywanie relacji biznesowych po to, by w każdej chwili móc wspomóc naszych Klientów.

Nasze doświadczenie i wiedza na temat wspomnianych, odnawialnych źródeł energii jest już dosyć duża. Na przestrzeni ostatnich lat zauważyliśmy, jak wzrosła świadomość społeczeństwa odnośnie do dbałości o środowisko. Nie mamy wątpliwości, że to przyszłość, na której warto skupić wszystkie swoje siły. I my tak właśnie robimy.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Eco System

Adres: Mazańcowice 632 43-391 Mazańcowice

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://ecosystemprojekt.pl/