Drexpol

Drexpol

W naszej ofercie znajdą Państwo sauny ogrodowe w wielu modelach, domki saunowe, wanny SPA – jacuzzi, komercyjne i prywatne strefy SPA, altany i zadaszania tarasowe, meble ogrodowe, ale również sauny wewnętrzne. Wyroby firmy Drexpol z pewnością zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowany zmysł estetyczny, a decydując się na nasze realizacje, gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania oraz spokój ducha przy ewentualnych awariach, za sprawą naszej całodobowej opieki serwisowej.

Sauny

Wszystkie sauny projektowane są pod indywidualne zamówienia naszych Klientów. Skrojone są od początku do końca, uwzględniając wszelkie Państwa marzenia. Skonfiguruj pod siebie jeden z naszych modeli. Wielkość, konfigurację pomieszczeń, rozmieszczenie ławek i przeszkleń, a także wyposażenie sauny wybierasz sam. Stwórz z nami swoją idealną saunę.

Jak sauna to tylko najwyższej jakości. Jak najwyższa jakość to tylko produkty marki Drexpol. Każdy produkt wychodzący z naszej stolarni jest inny, niepowtarzalny, a przede wszystkim niebanalny.

Domek Saunowy

Marzysz o saunie z dużym pomieszczeniem wypoczynku? A może chciałbyś toaletę z prysznicem w tym samym budynku? Chciałbyś zbudować basen, którego osprzęt chciałbyś ukryć obok sauny? A może potrzebujesz dodatkowego pomieszczenia gospodarczego?

Teraz to wszystko możesz mieć w domku saunowym naszej produkcji! Skonfiguruj go z nami, uwzględniając swoje najskrytsze marzenia. Dodaj tyle pomieszczeń, ile potrzebujesz, zaaranżuj wnętrza, a my wykonamy dla Ciebie projekt z Twoich snów!

Strefa SPA

Marzysz o własnej strefie SPA? A może posiadasz hotel, domki pod wynajem, ośrodek wypoczynkowy? Chciałbyś otworzyć nowy biznes oferujący Klientom odrobinę wypoczynku i luksusu?

Zainwestuj w perfekcyjną strefę SPA dla swojej działalności, składającą się z wszystkiego, czego pragniesz! Z nami zaprojektujesz od A do Z skonfigurowaną specjalnie pod Twoje oczekiwania strefę SPA.  Zadbaj o komfort i atrakcje swoich Klientów kupując produkty marki Drexpol!

Jaccuzi

Marzysz o błogiej kąpieli w gorącej wodzie? Chciałbyś zaznać przyjemnych doznań za sprawą hydromasażu? A może chciałbyś zacząć morsować w prywatnym zaciszu wykorzystując do tego beczkę do schładzania?

U nas wybierzesz produkt spośród wielu modeli, rozmiarów oraz konfiguracji. Oferujemy zarówno modele z wysokojakościowymi wkładami, jak i drewniane. Z grzałkami elektrycznymi, a także z piecami opalanymi drewnem. A Ty jaką wybierzesz?

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Drexpol

Adres: Stary Dwór 107 , 86-010 Koronowo

E-mail: [email protected]

Strona WWW: http://www.drexpol.eu