Budotom

Budotom

BUDOTOM                                                            

Ekologia w Twoim domu

Misja

Chcemy zapewniać ludziom bezpieczny, komfortowy system grzewczy i czyste powietrze. Wierzymy, że to, co robimy, to nie tylko ogrzewanie budynków, ale przede wszystkim dbałość o komfort i zdrowie naszych Klientów. Angażujemy się w 100% w każdą realizację tak, aby zapewnić Tobie najkorzystniejsze rozwiązanie. Wierzymy, że wizja Polski zielonej, bez smogu jest realna. Dlatego każdego dnia robimy co w naszej mocy, aby ta wizja mogła stać się rzeczywistością.

O firmie

Budotom tworzą osoby, które systemami grzewczymi zajmują się już od 2007 roku i są w tej dziedzinie ekspertami. Przez kilkanaście lat naszych działań zrealizowaliśmy tysiące inwestycji na terenie całego kraju, które do dziś zwiększają komfort życia ich użytkowników. Jesteśmy pierwszym i największym w Polsce Pro Partnerem Panasonic Aquarea. Nasze działania doceniono laurem konkursu „Dobre praktyki w dobrych rękach” dla instalatorów i pomysłodawców inwestycji ekologicznych i energooszczędnych, zgodnych z poszanowaniem energii oraz zrównoważonego rozwoju.

Nasze usługi są kompleksowe: od dopasowania urządzenia do potrzeb, przez montaż, aż po obsługę serwisową. Dodatkowo pomagamy Klientom w uzyskaniu dofinansowania  – bezpłatnie doradzamy i załatwiamy niezbędne formalności. Chcemy zdjąć Ci z głowy każdy, nawet najmniejszy problem. To nasze zadanie, aby cała realizacja przebiegła sprawnie – Ty nie musisz się o nic martwić.

Wszystkie instalacje pod jednym dachem:
pompy ciepła
fotowoltaika
magazyny energii
rekuperacja
ogrzewanie podłogowe
klimatyzacja
instalacje sanitarne
instalacje elektryczne

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie i przygotujemy wycenę.

numer telefonu:  501 231 434

e-mail: [email protected]

Budotom ma siedzibę we Wrocławiu, ale działa na terenie całej Polski.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy: BUDOTOM

Adres: ul. Leona Popielskiego 1, 52-019 Wrocław

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://budotom.pl/