AS Energy

AS Energy rusza ze swoim Programem Partnerskim

AS Energy jest wiodącą marką na rynku sprzedaży produktów fotowoltaicznych, którą tworzą ludzie z dużym doświadczeniem w handlu i obsłudze klienta – od kilkunastu lat profesjonalnie działają w świecie biznesu.

AS Energy od początku zdecydowało się skierować ofertę przede wszystkim do sektora B2B: zarówno do instalatorów, jak i firm wykonawczych, biur projektowych, sklepów oraz hurtowni solarnych. Taka strategia przyczyniła się do dynamicznego rozwoju firmy.

Współpraca na największymi

Marka współpracuje z wielkimi i renomowanymi producentami. Panele fotowoltaiczne dostarczają firmy Jinko Solar, jeden z największych dostawców PV na świecie, Sharp, który wyspecjalizował się w bardzo wielu zaawansowanych technologicznie produktach, Luxor Solar, renomowana firma z siedzibą w Stuttgarcie, która wytwarza moduły fotowoltaiczne premium od 2007 roku oraz Austa Solar.

Falowniki pochodzą z firmy Solis, która uchodzi za najlepszą markę tych urządzeń według międzynarodowego instytutu badawczego EuPD Research.

Konstrukcje dachowe do montażu instalacji fotowoltaicznych produkuje firma K2. Wszystkie produkty opracowuje we własnym dziale rozwoju. Z kolei konstrukcje naziemne do montażu paneli fotowoltaicznych zakotwiczone w podłożu niczym system korzeniowy drzewa proponuje włoska firma Tree System.

Do efektywnego funkcjonowania wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej niezbędne są odpowiednie akcesoria elektryczne. W tego typu produktach ważne jest, aby rozwiązania zagwarantowały ekonomiczne i bezpieczne zasilanie instalacji, dlatego AS Energy współpracuje w tym zakresie z renomowanymi dostawcami.

Wsparcie dla klienta

Wybór najlepszych dostawców na świecie gwarantuje wysoką klasę i niezawodność proponowanych przez AS Energy produktów. Znajdują się one w magazynie na terenie Polski, dzięki czemu zamówienia realizowane są szybko i sprawnie. Klienci otrzymują kompleksową obsługę i fachowe doradztwo zarówno podczas projektowania, jak i składania oferty. Regularnie organizowane są też szkolenia dla instalatorów, podczas których AS Energy dzieli się wiedzą techniczną oraz doradza rozwiązania, które staną się istotnymi ułatwieniami. Taka ponadstandardowa działalność wiąże się z przekonaniem o wyjątkowości każdego klienta, nastawieniu na budowanie trwałych i długofalowych relacji oraz chęcią wspomagania rozwoju partnerów handlowych.

Atrakcyjny Program Partnerski

AS Energy stawia na ciągły rozwój, dlatego postanowiła poszerzyć zakres działalności i wprowadza Program Partnerski dla podmiotów gospodarczych, które chcą współpracować w zakresie pozyskiwania klientów dla podzespołów PV. AS Energy ofertę kieruje zwłaszcza do zainteresowanych rozwojem, rozszerzeniem swojej działalności a przede wszystkim do szukających możliwości zwiększenia swoich dochodów. W ramach Programu gwarantuje czytelny system wynagrodzeń i prowizji, przy czym nie wymaga od uczestników inwestowania w towar, czy powierzchnię magazynową. Uczestnicy Programu mogą liczyć na przejrzyste zasady współpracy, wsparcie w zakresie wiedzy o produktach PV oraz doradztwo techniczne.

AS Energy to marka działająca na rynku odnawialnych źródeł energii, która oferuje wszystkie potrzebne elementy do montażu instalacji fotowoltaicznej na dachu lub gruncie. Dzięki współpracy ze światowymi liderami sektora energetyki słonecznej (K2, Jinko Solar, Ningbo Austa Solar, Luxor Solar, Solis, Sharp, Tree System, Kaisai) proponuje szeroki wybór komponentów najwyższej jakości. Oferta produktowa skierowana jest do klientów biznesowych: instalatorów, firm wykonawczych, biur projektowych, sklepów oraz hurtowni solarnych.

Więcej informacji na stronie: www.asenergy.pl

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: AS Energy

Adres: Rymera 19, 44-270 Rybnik

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://asenergy.pl/program-partnerski/