Immergas

 

 

Immergas jest producentem najwyższej jakości kotłów gazowych, pomp ciepła, paneli solarnych oraz niezbędnego osprzętu, umożliwiających łączenie produktów w jeden zintegrowany i ekonomiczny system grzewczy.

Bogate portfolio produktów tej marki pozwala na dobór systemów grzewczych dopasowanych do potrzeb każdego odbiorcy, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

Immergas posiada szeroką gamę produktów zarówno dla domów i mieszkań, jak i dla większych obiektów i budynków wielkopowierzchniowych oraz komercyjnych.

 

Rozwiązania dla domów i mieszkań

Oferta skierowana do inwestora indywidualnego, poszukującego rozwiązań do domu jedno- lub wielorodzinnego, do mieszkań i niewielkich budynków gospodarczych. Są to rozwiązania dopasowane do typu termoizolacji, powierzchni koniecznej do ogrzania, zapotrzebowania na c.w.u. oraz ilości domowników.

 

Rozwiązania dla obiektów

Kompleksowa oferta produktów powalających na stworzenie systemu pokrywającego zapotrzebowanie na ciepło i energię obiektów wielkopowierzchniowych czy użyteczności publicznej, takich jak szpitale, szkoły, budynki sakralne, przemysłowe czy deweloperskie.

Ogrzewanie dużych powierzchni

Ogrzewanie obiektów użyteczności publicznej i budynków wielkopowierzchniowych stanowi duże wyzwanie. Wymaga przemyślanego doboru systemu grzewczego, który będzie energooszczędny i będzie jednocześnie odpowiadał standardom nowoczesnego ogrzewania.

Immergas posiada w swojej ofercie całą gamę produktów i kompleksowych rozwiązań grzewczych, optymalnych do tego typu budownictwa.

W zależności od zapotrzebowania mogą to być kotły kondensacyjne w postaci kaskady, ale również systemy łączące kotły kondensacyjne o niskim zużyciu energii, panele słoneczne i pompy ciepła z możliwością dodania paneli fotowoltaicznych w celu dalszego zmniejszenia zużycia energii i osiągnięcia maksymalnych oszczędności.

Jednym z ciekawszych produktów w ofercie Immergas jest rozwiązanie hybrydowe Magis Combo idealne do ogrzewania, chłodzenia i produkcji ciepłej wody użytkowej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Hybryda Immergas łączy elementy kotła kondensacyjnego zintegrowane z modułem hydraulicznym powietrznej pompy ciepła typu split. Rozwiązanie to oferuje znacznie więcej możliwości i dodatkowo pozwala zaoszczędzić energię. Dzięki inteligentnej jednostce sterującej, hybryda wybiera najbardziej opłacalne źródło energii w danym momencie, aby zapewnić optymalny komfort cieplny w każdych warunkach pogodowych. Wszystko po to, aby zredukować do minimum wpływ na środowisko i poprawić klasę energetyczną budynków.

Immergas dostarcza nie tylko produkt, ale również całą, szeroko rozumianą obsługę okołosprzedażową. Nasi doświadczeni fachowcy służą pomocą już na etapie wyboru urządzenia. Firma zapewnia też stałą opiekę instalacyjno-serwisową już po zakupie urządzenia.

Szeroki wachlarz produktów obiektowych firmy Immergas jest w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym wymogom każdej inwestycji, zarówno pod względem kryteriów technicznych, jak i ekonomicznych. Proponowane kompletne rozwiązania są opracowane z najwyższą starannością tak, aby kotłownia generowała niskie koszty użytkowania, a zarazem w sposób wystarczający ogrzewała budynek, do którego zostanie dobrana.

 

5 lat gwarancji na kotły kondensacyjne

W Immergas dbamy o komfort użytkowników naszych produktów od samego początku. Decydując się na nasz produkt, użytkownik otrzymuje fachową pomoc, doradztwo i opiekę specjalistów. Dzięki rejestracji kotła kondensacyjnego zyskuje możliwość przedłużenia gwarancji urządzenia z 2 do 5 lat oraz szybki dostęp do informacji o swoim kotle, przypomnienie o rocznych przeglądach i sprawny kontakt z serwisem.

 

Nagrody i wyróżnienia

Wyrazem uznania dla działalności firmy, jakości i niezawodności naszych produktów są liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia, takie jak: Budowlana Marka Roku, System Instalacyjny Roku, Złoty Instalator i wiele innych.

W 2017 r. marka Immergas po raz kolejny otrzymała wyróżnienie w kategorii „Polska jakość branży budowlanej – systemy grzewcze”, w niezależnym plebiscycie „Laur Klienta”.

Ponadto zostaliśmy wyróżnieni nagrodą specjalną - godłem GRAND PRIX, którym mogą się poszczycić tylko nieliczne firmy. To wyjątkowe odznaczenie jest najlepszą rekomendacją dla naszych klientów
i stanowi dowód na to, że mają oni do czynienia z marką popularną, poważaną od lat i godną zaufania.

O przyznaniu wyróżnienia zdecydowała pozycja Immergas na rynku oraz dynamika rozwoju marki wśród konkurencyjnych brandów z branży grzewczej. Ocenie podlegały takie aspekty jak: wielkość firmy, styl zarządzania, kultura organizacyjna, jakość realizacji projektów, a także standardy obsługi klienta. Wszystko w oparciu o rzeczywiste tendencje rynkowe. Na ostateczny werdykt ogromny wpływ mieli sami konsumenci, którzy w ogólnopolskim sondażu wskazali Immergas jako najbardziej popularną i godną zaufania markę, doceniając tym samym wysoką jakość produktów firmy.