Kamienie Mazurskie

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
tel. 602 225 769

 

Kamienie polne i głazy narzutowe – naturalne piękno Warmii i Mazur. Od kilkunastu lat zajmujemy się ich wykorzystaniem w budownictwie, zdobnictwie i architekturze ogrodowej. Dzieląc się z Państwem nasza pasją, przygotowaliśmy szeroką ofertę elementów kamiennych: otoczaki łupane, okładziny elewacyjne i schodowe, kamień do murowania i brukowania, kostkę kamienną. Polecamy także nasze usługi budowlane: wykonywanie elewacji, schodów i ogrodzeń kamiennych, brukowania kostką kamienną i brukowcem, wykańczanie wnętrz kamieniem – kominki, sauny, ściany kominowe itp.

BRUK

Wykonujemy bruki z kostki kamiennej, otoczaków łupanych, kamieni nieregularnych (brukowców). Prace wykonywane są z kamienia własnoręcznie przygotowanego.

 

SCHODY

Wykonujemy schody kamienne (na fundamencie betonowym) w postaci płytek formatowanych o wymiarach: grubość 4-8cm, wysokość 14-20cm.

 

OGRODZENIA

Wykonujemy ogrodzenia z kamienia łupanego w formach i wzorcach według projektów i wymagań klientów.
Stosujemy elementy regularne, formatowane na piłach i kamień naturalnie łamany.

 

ELEWACJE

Jesteśmy w stanie wykonać szeroką gamę elewacji począwszy od otoczaków łupanych poprzez kamienie naturalnie łamane do form regularnych – prostokąty, kwadraty.

Galeria