WRKB Granit

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+ 48 74 855 02 38

 

Zapraszam do zapoznania się z informacją o firmie WRKB-Granit, a zwłaszcza do prześledzenia naszej oferty obejmującej szerokie spektrum wyrobów z granitu, ze szczególnym uwzględnieniem kostki granitowej. Na rynku kamienia naturalnego istniejemy od 1997 roku. Od początku naszej działalności postawiliśmy na wysoką jakość i różnorodność naszych produktów.

Oprócz walorów estetycznych bardzo istotne są dla nas cechy użytkowe oferowanych produktów. Połączenie tych dwóch aspektów zaowocowało wprowadzeniem na rynek unikalnego w skali kraju produktu - kostki brukowej oflisowanej, z górną powierzchnią płomieniowaną, spodem i bokami o naturalnym przełomie.

Elastyczność  naszego  działania  doceniają  największe  firmy  wykonawcze  w  kraju i za granicą, ale również wykonawcy świadczący usługi na rzecz klientów indywidualnych, a często też sami klienci indywidualni, którzy należą do grona naszych odbiorców. Niezależenie  od  tego  czy  reprezentujecie  Państwo  międzynarodową  firmę  wykonawczą, czy myślicie o wykorzystaniu naszych produktów podczas budowy domu, zapewniam, że otrzymacie najwyższej jakości produkt, o dużych walorach estetycznych i użytkowych.

Działając w branży, która nierozerwalnie związana jest z otaczającą nas naturą, wielką wagę przykładamy do technologii przyjaznej dla środowiska i ludzi. Inwestujemy w zaawansowane technologie, unowocześniamy naszą linię produkcyjną, dbamy o pracowników.

Kamień towarzyszy człowiekowi od początków naszego istnienia na Ziemi. Przez tysiące lat stanowił niezastąpiony materiał do budowy domów, dróg, ale też biżuterii, przedmiotów kultu religijnego czy artykułów codziennego użytku. Niebagatelną rolę wśród kamieni używanych przez człowieka do różnych celów, odgrywa granit. Jest to szczególny kamień, przede wszystkim ze względu na swoje cechy fizyczne i aspekty użytkowe, ale również ze względu na wysokie walory estetyczne.

Jego zalety docenili również architekci specjalizujący się w projektowaniu nowoczesnych brył architektonicznych. Materiał ten doskonale komponuje się ze szkłem, metalem i innymi materiałami używanymi w budownictwie. Dla budownictwa drogowego jest to jeden z ważniejszych materiałów budowlanych. Znajduje on również szerokie zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym czy w małej architekturze zlokalizowanej w parkach, na skwerach i terenach zielonych. Po okresie, kiedy wydawało się, że kamień naturalny zostanie wyparty przez tańsze, ale mniej trwałe substytuty, powraca on do powszechnego zastosowania, jako materiał uniwersalny, doskonale komponujący się zarówno z przyrodą jak i nowoczesną architekturą.

 

 

 

 

 

 

Galeria