Agmar

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
713 159 463

Od wielu lat produkujemy doskonałej jakości materace dla hoteli, firm meblowych, odbiorców indywidualnych i innych obiektów turystycznych. Naszą misją jest zadowolenie każdego klienta i dopasowanie materaca do jego potrzeb.

Najważniejszym elementem każdej sypialni jest materac. Dzięki optymalnemu ułożeniu ciała na naszych materacach szybko zregenerujemy organizm po trudach dnia codziennego i zapewnimy ochronę naszego układu ruchu.

Nasze materace posiadają odpowiednie certyfikaty i świadectwa potwierdzające prozdrowotne i ortopedyczne właściwości. W swojej pracy kładziemy nacisk przede wszystkim na zaspokojenie wymagań Klienta szukającego nowoczesnego i trwałego
produktu do swojej sypialni, hotelu, czy innego obiektu. Nasi pracownicy dzięki swojej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu są przygotowani do realizacji każdego zamówienia.

Wciąż wykorzystujemy zdobycze współczesnej nauki w celu modernizowania naszych produktów. Kontakty z dostawcami markowych surowców i komponentów do naszej produkcji stanowią gwarancję najwyższej jakości naszych produktów.

Galeria