DTM system

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
tel. 52 340 15 83

 

Nowoczesne rozwiązania w automatyce bramowej

 

DTM System od lat dostarcza nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki bramowej. Sprawdzone, przetestowane produkty, w 100% polski kapitał i dynamiczny rozwój od ponad 20 lat gwarantują silną pozycję na rynku. Jako producent firma doceniana jest nie tylko w kraju ale i za granicą. Użytkownicy chwalą intuicyjne, proste rozwiązania w dobrej cenie.

Automatyka do bram zyskuje coraz większą popularność. Zautomatyzowana brama zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zanim będzie można cieszyć się elektrycznie napędzaną bramą, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów.

 

Przede wszystkim należy określić, jakiego typu bramę posiadamy i z jakich materiałów jest wykonana. Napęd może zostać zamocowany do różnego rodzaju bram wjazdowych, skrzydłowych i przesuwnych oraz garażowych uchylnych i segmentowych, a po jego wyposażeniu w dodatkowe elementy mechaniczne - również do bram garażowych bocznych czy skrzydłowych. Niezbędne jest doprowadzenie zasilania do napędu. odpowiednio dobrany, prawidłowo zamontowany napęd gwarantuje wieloletnią, bezawaryjną pracę.

W ofercie DTM System na szczególną uwagę zasługują napędy serii SWIFT. DTM-SWIFT6 zasilany napięciem 230VAC oraz napęd DTM-SWIFT624 zasilany napięciem 24VDC, przeznaczone do bram przesuwnych o wadze do 600 kilogramów. Trwałe i skuteczne w działaniu, charakteryzują się szybką i intensywną pracą. Zestawy automatyki z napędami serii SWIFT zadowolą klientów dążących do maksymalnego komfortu użytkowania. Dają pewność posiadania całkowicie bezpiecznego napędu w atrakcyjnej cenie.

Automatyka do bram współpracuje z nowoczesnymi rozwiązaniami sterującymi. Bramą można sterować - stosownie do potrzeb - za pomocą tradycyjnego pilota lub smartfona. Z szerokiej gamy urządzeń sterujących wybrać można klasycznego pilota NEO, pilota ECOVICTORY w wybranym ulubionym kolorze, ekskluzywnego pilota VICTORY w metalowej obudowie. Wygodę w użytkowaniu zapewni pilot BLINK, który zamontowany w obwodzie świateł drogowych pojazdu pozwoli otworzyć bramę jednym mrugnięciem. Z myślą o rozszerzonych systemach zdalnego sterowania został stworzony pilot MIX12B. Umieszczony w magnetycznym uchwycie na ścianie, zmienia się w 12-przyciskowy włącznik bezprzewodowy. Jego wygląd idealnie komponuje się z pozostałym osprzętem elektroinstalacyjnym budynku.

 

Zgodnie z najnowszymi trendami, DTM System wprowadził nowoczesną i funkcjonalną aplikację na urządzenia mobilne. V-PILOT w smarfonie umożliwi sterowanie automatyką, podobnie jak tradycyjny pilot, nie ograniczając jednak użytkownika zasięgiem radiowym. Inteligentna technologia wykorzystująca Internet pozwala na zarządzanie z dowolnego punktu o każdej porze.

 

Dopełnieniem całości urządzeń automatyki bramowej są akcesoria. Mają na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa, a także zwiększenie komfortu użytkowania. Wszędzie, gdzie mamy do czynienia z pracą urządzeń elektrycznych, pojawiają się strefy, które niezabezpieczone mogą być przyczyną zagrożenia zdrowia lub spowodować straty materialne. Takie dodatkowe zabezpieczenie można uzyskać przez podłączenie do instalacji fotokomórek. Firma DTM System wprowadziła na rynek dwie nowoczesne fotokomórki gwarantujące nowy wymiar bezpieczeństwa. SLIMFLASH i SLIMBAT2 charakteryzują się wysoką odpornością na zakłócenia z obcych źródeł światła. Posiadają wąską obudowę o szerokości tylko 38 mm, oraz możliwość regulacji elementów optycznych w poziomie w zakresie do 200°. Pozwala to uzyskać bardzo wysoki poziom ochrony przy zachowaniu wysokiej estetyki i łatwości montażu.

 

Bogata oferta automatyki bramowej pozwala na dobranie odpowiednich dla potrzeb instalacji urządzeń. Produkty DTM system opatrzone są znakiem "Produkt Polski" oraz posiadają europejskie certyfikaty. Intuicyjne, proste rozwiązania zastosowane w produktach zapewniają oszczędność czasu i pieniędzy przy jednoczesnej gwarancji jakości oraz satysfakcji.

 

 

 

Galeria