Radaway

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
61 835 75 10

TWORZYĆ RZECZY PRAKTYCZNE, POPRAWIAJĄCE KOMFORT ŻYCIA…

Historia firmy Radaway sięga roku 2002, kiedy to powstała pierwsza kabina prysznicowa sygnowana logo producenta. Dzisiaj, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju oraz analizie potrzeb klientów, Radaway to ekspert w dziedzinie kabin prysznicowych i parawanów nawannowych.

Siedziba firmy, hale magazynowe oraz hala produkcyjna, zlokalizowane w Swarzędzu pod Poznaniem, zajmują łączną powierzchnię 18 000 m². W wyniku dynamicznego rozwoju, jeszcze w tym roku, do użytku zostaną oddane nowe obiekty/budynki – hartownia szkła oraz magazyn wysokiego składowania surowców.

Firma Radaway oferuje szeroki wybór produktów, trafiając w gusta najbardziej wymagających klientów – 18 serii i 114 modeli kabin prysznicowych o różnych kształtach i rozmiarach, 15 modeli parawanów nawannowych, drzwi wnękowe oraz brodziki prysznicowe i podpłytkowe.

Nad rozwojem, designem oraz spełnianiem norm bezpieczeństwa produktu czuwają konstruktorzy, projektanci i kontrolerzy jakości.
Dzięki temu kabiny Radaway są stabilne, bezpieczne, szczelne, zgodne z najnowszymi trendami, a przede wszystkim funkcjonalne.
Stosowane przez firmę technologie zabezpieczania szkła, takie jak EasyClean® i ShowerGuard®, gwarantują skuteczną i długotrwałą ochronę przed korozją oraz utrzymanie wysokich walorów estetycznych.

Produkty Radaway są dowodem na to, że kabina prysznicowa może być ozdobą każdej łazienki. Wszystko dzięki innowacyjnej technologii laserowego grawerowania na szkle. Od 2016 roku klienci mają możliwość personalizacji kabiny i naniesienia na szkło graweru – według własnego pomysłu lub spośród wzorów dostępnych w ofercie.

Od 15 lat firma Radaway obserwuje potrzeby i wyzwania aranżacyjne, z jakimi muszą zmierzyć się klienci. Dlatego w swojej ofercie posiada także usługę Na miarę, która umożliwia dopasowanie kabiny do każdej sytuacji projektowej.

Komfort w każdym wymiarze to myśl, która towarzyszy firmie od zawsze. Dotyczy to także współpracy z klientem – począwszy od zakupu aż po montaż kabiny prysznicowej. Radaway oferuje pomoc, fachową obsługę i wsparcie, zapewniając serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz dostępność części zamiennych. Do dyspozycji klientów są także Certyfikowani Instalatorzy Radaway, którym można zlecić pomiar i montaż kabiny prysznicowej. Szczegółowa lista Instalatorów jest dostępna na stronie: www.radaway.pl/lokalizator.

Firma aktywnie angażuje się w inicjatywy wspierające młodych studentów i projektantów wnętrz. Dowodem na to jest m.in. konkurs „ASPiruj, kreuj, GRAweruj” organizowany we współpracy
 z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi na stworzenie projektu graweru i wizualizacji łazienki.

Jako polska firma Radaway dumnie promuje swoje produkty w kraju i za granicą. Sukcesy, które odnosi, utwierdzają w przekonaniu, że rozwiązania oferowane przez producenta są nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także podnoszą komfort życia Polaków.

 

 

 

Galeria