PXF Lighting

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
(+48) 22 33 44 000
E-mail

 

PXF Lighting - kompleksowe oświetlenie budynków – projektowanie, produkcja i sprzedaż opraw oświetleniowych

Firma PXF Lighting powstała w 1994 roku i od początku działalności zajmuje się produkcją oraz sprzedażą opraw oświetleniowych. PXF Lighting jest członkiem Polskiego

Związku Przemysłu Oświetleniowego oraz europejskiej organizacji Lighting Europe. PXF Lighting posiada 10 przedstawicielstw na terenie Polski, a także prowadzi sprzedaż do ponad 60 krajów świata.

 

Jakość PXF Lighting

Jakość bazuje na wieloletnim doświadczeniu, a potwierdzona jest licznymi certyfikatami i nagrodami: ISO 9001:2008, PZH, CNBOP, "Gazele Biznesu", "Diament Forbesa". Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie najlepsze materiały pozwalające uzyskać wysokie parametry opraw oświetleniowych.

 

Cechy opraw oświetleniowych produkcji PXF Lighting

  • wysoka wydajność świetlna

  • diody led renomowanych producentów

  • niksie koszty eksploatacji

  • długa żywotność - 50 000h

  • 5 lat gwarancji

  • produkcja w Polsce

 

Projektowanie oświetlenia

PXF Lighting to nie tylko produkt, to również kompleksowa obsługa klienta w większości obszarów związanych z oświetleniem. Świadczymy usługi wykonywania pełnych projektów oświetleniowych wnętrz oraz iluminacji zewnętrznych wykorzystując profesjonalne oprogramowanie typu CAD. Projektujemy systemy oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, a także kompletne systemy BMS (Building Managment System) służące do zarządzania ogrzewaniem, klimatyzacją, wentylacją, oświetleniem i innymi elementami wyposażenia obiektu.

 

Sterowanie oświetleniem

PXF Lighting od wielu lat projektuje i produkuje oświetlenie LED. W połączeniu z tą technologią sterowanie oświetleniem stało się o wiele prostsze. Minimalny czas zaświecenia diody LED oraz szybkość zmian wielkości strumieni świetlnego umożliwiają wydajne i proste do zautomatyzowania sterowanie oświetleniem.

Nasi specjaliści od automatyki pomogą znaleźć i wdrożyć właściwe rozwiązanie w technologiach DIM 1-100%, DIM 1-10V czy DALI począwszy od czujników sterujących pojedynczą oprawą, aż po automatyzację oświetlenia w wielokondygnacyjnym obiekcie.

 

Zakład produkcyjny PXF Lighting

Fabryka PXF Lighting to 22 000 m2 hali wyposażonej w urządzenia do obróbki metalu, lakiernię, wtryskarki i termoformierki tworzyw sztucznych, roboty kablujące, maszyny SMD, stanowiska montażu oraz magazyny. Nowoczesne, automatyczne linie oraz nasza wiedza pozwalają na szybkie i sprawne wprowadzanie w życie zarówno pomysłów konstruktorów i inżynierów, jak również naszych klientów.

Galeria