E-light

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 666 503 333

 

 

O firmie

Siedziba firmy mieści się w Częstochowie, zagłębiu firm z branży oświetleniowej. Wartości, którymi się kierujemy w codziennej pracy to rzetelność, szacunek i lojalność wobec naszych klientów i dostawców. Usiłujemy tworzyć długoletnie relacje biznesowe, gdyż wierzymy, że pomogą one osiągnąć sukces naszym kontrahentom i naszej firmie. Staramy się dostarczać produkty, które nie tylko będą niezawodne, lecz również przyczynią się do pozytywnego postrzegania oświetlenia LED przez użytkowników.

  • Rozwiązania oświetleniowe,
  • Dla domu,
  • Dla firmy,
  • Dla przemysłu,
  • Dla ogrodu.

Doświadczenie

Firma Eko-Light powstała w 2009 roku. W ciągu tych kilku lat z niewielkiego przedsiębiorstwa o zasięgu lokalnym powstała firma działającą na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Tak dynamiczny rozwój był możliwy jedynie dzięki osobistemu zaangażowaniu, determinacji i szybkiemu reagowaniu na zmieniające się warunki rynkowe wszystkich pracowników firmy. oświetlenia LED przez użytkowników.

 

55 pracowników

Firma Eko-Light zatrudnia 55+ pracowników, aby realizacje rozwiązań oświetleniowych zawsze były na najwyższym poziomie.
 
 
1250produktów

W ofercie posiadamy tysiące rozwiązań oświetleniowych w różnych wariantach. Nasze produkty nadają się do domu, firmy, przemysłu oraz ogrodu.
 
 
89certyfikatów

Dzięki naszej solidnej polityce firmy dostarczamy profesjonalne rozwiązania w oparciu o klientów. Świadectwem tego są liczne wyróżnienia i certyfikaty.
 
 
965odbiorców

Sprzedajemy oraz dostarczamy nasze produkty potężnym sieciom handlowym oraz mniejszym marketom na terenie Unii Europejskie. Współpracujemy również z mikro firmami.

Galeria