THERMIC - Indywidualne Stacje Mieszkaniowe

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 65 542 57 67


THERMIC to zaawansowane technologicznie i w pełni opomiarowane Indywidualne Stacje Mieszkaniowe (ISM) występujące na rynku dotychczas pod nazwą Thermatic. Nowe stacje THERMIC to wynik ponad 20 letniego doświadczenia inżyniera Jędrzeja Cierkosza w sprzedaży i wdrażaniu urządzeń ISM na rynku polskim oraz współpracy technologicznej z Delta Systemtechnik GmbH z Celle (Niemcy).

 

ISM THERMIC to nowa generacja stacji mieszkaniowych do przy­­gotowania ciepłej wody użyt­kowej i rozdziału ciepła w mieszkaniu. Łączy w sobie zalety indywidualnych instalacji c.o. w mieszkaniach z decentralnym przygotowaniem ciepłej wody użytkowej w lokalu użytkownika.

ISM THERMIC jest indywidualnym, przypadającym na jeden lokal, elementem systemu mieszka­niowego zasilanym poprzez dwuprzewodową sieć wewnętrzną z niskotemperaturowego źródła ciepła – węzła ciepłowniczego, kotłowni gazowej lub olejowej. System grzewczy może być rów­nież wspomagany odnawialnymi źródłami energii.

System z wykorzystaniem stacji ISM THERMIC eliminuje centralne przygotowanie ciepłej wody, obniża w sposób znaczący koszt jej dostawy i cyrkulacji w budynku. Upraszcza technologię  źró­dła ciepła i system rozprowadzenia. Optymalizuje jednorazowe koszty inwestycyjne w połączeniu z cyklicznymi wydatkami eksploatacyjnymi.

W urządzeniu ISM THERMIC, połączenie dwóch funkcji, rozdziału ciepła i przygotowania ciepłej wody, jest zgodne z obecnymi normami i wymaganiami przejrzystych systemów rozliczania cie­pła, pobieranego przez odbiorcę

Indywidualny, kalorymetryczny licznik ciepła, oblicza sumę zużytej energii cieplnej dla każdego mieszkania podłączonego do systemu.

Użytkownik urządzenia ISM THERMIC może korzystać z ogrzewania przez cały rok oraz sterować nim według indywidualnych upodobań. Regulacja w funkcji temperatury mieszkania oraz czasu odbywa się dzięki elektronicznemu tygodniowemu programatorowi.

Wymiennik ciepła oraz orurowanie ze stali szlachetnej zapewniają wysoki poziom higieny c.w.u. Woda jest przygotowywana z tzw. wody świeżej tylko wtedy, gdy użytkownik jej potrzebuje. Zachowany jest przy tym priorytet przygotowania c.w.u. dzięki hydraulicznemu zaworowi typu PM-Regler. Proporcjonalność zaworu przełączającego  zapewnia optymalną temperaturę ciepłej wody użytkowej w zależności od jej rozbioru.

Usytuowanie stacji ISM THERMIC w szachtach instalacyjnych na klatkach schodowych daje organizacjom dystrybuującym ciepło, możliwość wyłączenia niepłacącego najemcy z systemu dostawy medium.

INDYWIDUALNE STACJE MIESZKANIOWE ISM THERMIC to nowoczesna generacja stacji mieszkaniowych do przygotowania ciepłej wody uzytkowej i rozdziału ciepła w mieszkaniu produkowanych według najwyzszych standardów „ Made in Germany”.

Zapewniamy Panstwu:

  • PROJEKTOWANIE
  • DOSTAWE URZADZEN
  • URUCHOMIENIE
  • SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

Formularz kontaktowykontaktowy
 
 
 
 
 
 

E-mail

Wiadomość

Galeria