Gamrat

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 13 491 4533

GAMRAT Spółka Akcyjna jest producentem najwyższej jakości materiałów budowlanych z polichlorku winylu oraz polietylenu, przeznaczonych głównie na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego oraz użyteczności publicznej. Ponad 75 letnia działalność nauczyła nas, że nie wystarczy być – należy przede wszystkim daleko patrzeć i wysoko mierzyć.

Stawiając sobie za nadrzędny cel ciągłe doskonalenie, w maju 2011 zakończyliśmy okres prywatyzacyjny firmy, otwierający przed nami nowe perspektywy. Niegdyś Spółka Skarbu Państwa, dziś firma prywatna, której większościowym udziałowcem są Zakłady „LENTEX” SA z Lublińca - największy producent wykładzin podłogowych w Polsce – wspólnymi siłami dążymy do umocnienia pozycji GAMRAT SA na rynku i pozyskania nowych, strategicznych partnerów handlowych.

Misja

Pragniemy, aby nasza Firma – GAMRAT SA – przyczyniała się do rozwoju rynku budowlanego w skali globalnej. Chcemy dostarczać produkty i usługi, które nie tylko uczynią pracę naszych Klientów bardziej efektywną, ale przede wszystkim zadowolą oczekiwania wszystkich Odbiorców produktów GAMRAT SA.

Wizja

Świadomi ciągłej ewolucji branży budowlanej, chcemy sukcesywnie rozwijać się i doskonalić naszą produkcję wyrobów z tworzyw sztucznych na potrzeby budownictwa, by móc sprostać potrzebom rynku i kreować aktualne trendy w branży. Chcemy zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom zadowolenia i bezpieczeństwa z użytkowania Naszych wyrobów.

Nasze cele

Dążymy do tego, by wiedzą, doświadczeniem, jakością, innowacyjnością, a także rzetelną pracą wysoko wykwalifikowanej kadry:

  • umacniać pozycję lidera w branży – niezawodnego i terminowego partnera w biznesie
  • gwarantować najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów i usług
  • być atrakcyjnym, bezpiecznym i wiarygodnym pracodawcą.
     

Czołowe miejsce wśród światowych producentów branży tworzyw sztucznych, a także systematycznie wzrastające zaufanie u naszych Klientów zawdzięczamy sukcesywnie wprowadzanym innowacjom i udoskonaleniom, zarówno pod kątem produktowym, technologicznym jak i usługowym.

 

GAMRAT SA – oferta produktowa

systemy rynnowe z PVC zaprojektowane z myślą o ciężkich i zmieniających się warunkach klimatycznych, które znalazły  zastosowanie na setkach tysięcy dachów i zyskały uznanie nie tylko wśród inwestorów, ale także wśród wykonawców i ekspertów, czego potwierdzeniem jest Godło „Teraz Polska” przyznane firmie w 1994 roku oraz I i II wyróżnienia w Rankingu Marek Budowlanych w latach 2009 i 2010 ; systemy rynnowe Gamrat Magnat – Innowacja Roku 2008. Produkowane z wykorzystaniem nowoczesnych tworzyw akrylowych. Wyjątkowo odporne na działanie promieni UV. Adresowane do najbardziej wymagających Klientów;  podsufitki  PVC drewnopodobne oraz tradycyjne w szerokiej gamie kolorów, dostępne  w panelach pełnych oraz perforowanych. Doskonała jakość i trwałość podsufitek oferowanych przez GAMRAT SA potwierdzona została przyznaniem tytułu Innowacja Roku 2008; systemy rurowe z PVC-U i PE. W asortymencie firmy znajdują się rury wykorzystywane do rozprowadzania paliw gazowych, rury do przesyłania wody i ścieków z PE oraz rury ciśnieniowe i wodociągowe. Spośród wielu zalet systemów rurowych produkowanych przez GAMRAT SA najważniejszą jest doskonała wytrzymałość mechaniczna, bardzo dobra elastyczność oraz niski ciężar;  węże zbrojone i przewody elastyczne z PVC, stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu, charakteryzujące się niezwykłą lekkością, odpornością na ciśnienie i podciśnienie, wykonane są ze zmiękczonego PVC oraz wzmocnione spiralą wykonaną z twardego PVC; odwodnienia liniowe.

GAMRAT SA – certyfikowana jakość

Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów są międzynarodowe standardy, którym stawiamy czoła oraz normy jakościowe, które spełniamy. Wśród nich znajdują się m.in. certyfikaty Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy PN-N 18001:2004.

GAMRAT SA – przyjazny środowisku

Wychodząc z założenia, że jakość to nie tylko nasze produkty, lecz również przychylność środowisku, możemy nazwać się firmą przyjazną naszemu otoczeniu. Potwierdzeniem tego jest uzyskany Certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2004, a także fakt, iż nasze produkty, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań produkcyjno – technologicznych można poddawać procesowi recyklingu.

GAMRAT SA - społecznie odpowiedzialny

Zgodnie z ideą myśl globalnie działaj lokalnie dążymy do tego, by jak najszerzej i najskuteczniej promować Polskę południowo - wschodnią ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju Naszego regionu - województwa podkarpackiego. Od lat realizujemy wartości bliskie nam i naszemu Otoczeniu. W ten sposób uzyskaliśmy renomę firmy społecznie odpowiedzialnej, a także miano Mecenasa Sportu i Kultury.

Galeria