Concreco

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 530 530 454

art


Płyty betonowe na ścianę i elewację

Jako producent i dostawca rozwiązań z betonu architektonicznego dla prestiżowych realizacji na terenie Polski i UE, oferujemy Państwu wysokiej jakości płyty betonowe na ścianę i elewację art. Użyty do produkcji beton architektoniczny najwyższej jakości, jest materiałem bezpiecznym, mrozoodpornym, ognioodpornym w 100% naturalnym, posiadający atesty. Płyty betonowe dekoracyjne tworzone są z zachowaniem wysokich standardów produkcji. Płyty betonowe typu taras/ogród które doskonale nadają się jako wierzchnia warstwa tarasów, ciągów komunikacyjnych lub ogrodzeń. Dzięki specjalnej mieszance betonowej która pozwala na wyprodukowanie niezwykle  wytrzymałych elementów tzw małej architektury betonowe ławki, siedziska, kosze, stoły, dowolny zaprojektowany element na potrzeby projektu, wnętrza.

 

FLEXart

Elastyczne arkusze betonu na ścianę i elewację

Elastyczne arkusze betonu FLEXart, to doskonała alternatywa dla ciężkich betonowych płyt jako okładzina ścian i elewacji, wszędzie tam gdzie ze względu na ciężar i zawiłości projektowe nie możemy zastosować tradycyjnych płyt betonowych, rozwiązań projektowych z betonu. Waga produktu nie przekraczająca 8,5kg/1m², możliwość modelowania przy zaokrągleniach typu '"L" i "U".

 

NEVADAPRO


Podłogi, ściany schody betonowe dekoracyjne

Uzupełnieniem naszej szerokiej oferty produktowej z betonu architektonicznego, polecamy podłogi betonowe dekoracyjne avenuepro. Betonowe podłogi dekoracyjne nevadapro bazują na mikrocemencie, co czyni je wyjątkowo odporne, a zarazem elastyczne rozwiązania posadzkowe. Połączenie posadzek betonowych sierrapro z płytami betonowymi art, daje nieograniczone możliwości projektowe. Posadzki betonowe serii pro nadadzą wyjątkowy charakter i styl, każdemu wnętrzu. Mają naturalną strukturę i wyrazisty charakter, niepowtarzalność detalu, który odzwierciedla się w róznych warunkach oświetleniowych. To zaawansowana formuła posadzek cienkowarstwowych, która pozwala na bezspoinową powierzchnię niezależnie od ilości m².
 
 
posadzki żywiczne epoksydowe / www.moderno.com.pl
 
 
Wykonujemy, profesjonalnie systemowe posadzki żywiczne, posadzki epoksydowe, posadzki poliuretanowe, posadzki metakrylowe w24h. Które mają wszechstronne zastosowanie jako komercyjne, dekoracyjne i przemysłowe rozwiązania. Użyte do wykonania posadzek żywicznych Szwedzkie wysokiej jakości żywice, nie zawierają rozpuszczalników, emitują minimalne ilości lotnych związków organicznych i nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów podczas instalacji. Produkowane są wg norm ISO9001 i Szweckiej ISO 14001. Posadzki przemysłowe żywiczne wykonujemy na materiałach i w oparciu technologii światowego lidera produkcji i rozwiązań dla posadzek żywicznych Flowcrete Peran
 
Gwarancja Jakości, wszystkie nasze prace przeprowadzamy przy zastosowaniu Najwyższej Jakości Usług, Terminowości i realizacji zlecenia oraz Środków Zastosowanych w trakcie procesu technologicznego. Nasze maszyny oraz produkty mają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa CE obowiązujące na terenie UE. A nasz personel jest w pełni wykwalifikowany, podnoszący swoje kwalifikacje na cyklicznych specjalistycznych szkoleniach. Potwierdzeniem kompetencji pracowników i wysokiej jakości naszych usług są liczne certyfikaty i autoryzacje partnerskie, zadowolenie klientów. Na nasze wykonane posadzki żywiczne udzielamy gwarancji.
 
Pomagamy Doradzamy, po określeniu wymagań stawianych przez Zamawiającego, posadzki takie wykonujemy według projektu dostosowując się do zaleceń inwestora i wytycznych projektu. POMAGAMY także prawidłowo zaprojektować posadzkę w oparciu o dane, wyznaczające przeznaczenia posadzki, warunki, jakość istniejącego podłoża betonowego lub innego podłoża, na którym będzie instalowane posadzki żywiczne, posadzki epoksydowe.

Galeria