Gerard

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 22 575 52 25

 

 

Od ponad 50 lat Gerard AHI Roofing jest innowatorem w zakresie powlekanych, wytłaczanych powlekanych dachówek metalowych z posypką skalną i największym producentem na świecie, z czteroma zakładami produkcyjnymi. (w Nowej Zelandii, Stanach Zjednoczonych, Malezji i na Węgrzech). Pierwsze blachodachówki Gerard wyprodukował jako pionier w branży juz w 1957 roku w Nowej Zelandii. Gerard AHI Roofing Ltd jest częścią dużej firmy-matki, Fletcher Building Roof Tile Group, będącej filią spółki Fletcher Building, założonej w 1909.
W Polsce Gerard Ahi Roofing obecne jest juz od ponad 25 lat co zaowocowało szefoką i doświadczoną bazę przeszkolonych Dekarzy oraz Zespołów sprzedażowych i serwisowych, jak i bogatą baza obiektów referencyjnych. Na samym Podhalu blisko 10.000 domów pokrytych jest Blachodachówka Gerard Corona, w Polsce natomiast tysiące domów oraz kluczowe, największe i prestizowe Hotele i Restauracje.

GERARD , to 6 innowacyjnych Profili w 13 naturalnych kolorach skały(w tym czerwień burgundzka), odpornych na odbarwienia, promienie UV, czy kwaśnie deszcze, dopasowane do indywidualnych dachów i gustów klienta.

Galeria