Aurora

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
512 689 686

 

 

 

Aurora Satina: Wyjątkowa elegancja.

Każdy z nas szuka w swoim otoczeniu piękna. Subtelnej elegancji, która nada codzienności wyrafinowany smak, pobudzi zmysły, obudzi w nas pragnienie wyjątkowości. Właśnie taka jest nowa seria oświetlenia łazienkowego Aurora Satina.

Zarówno kinkiety, jak i plafony Aurora Satina posiadają klasę szczelności IP44, dzięki czemu są odporne na bryzgi wody. Tym samym mogą być montowane w łazienkowej strefie 2.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, stali nierdzewnej i mosiądzu, seria Aurora Satina jest odporna nie tylko na wilgoć, ale również na działanie detergentów i innych niekorzystnych warunków występujących w tym szczególnym pomieszczeniu.

Nie tylko użyte materiały są najwyższej jakości, również dbałość o detale jest na najwyższym poziomie.

Oprawy z serii Aurora Satina ujarzmiają moc satynowego srebra i szlachetnego złota, dzięki czemu w elegancki i wyważony sposób rozświetlają tak trudne pod względem technicznym wnętrze nie pozbawiając go strony estetycznej.

Formy zamykające się w prostopadłościanach i sztabkach złota stanowią podstawę tej wyjątkowej serii, w skład której wchodzą zarówno kinkiety krótkie, długie jak i plafony. Dzięki temu istnieje możliwość skomponowania spójnej stylistycznie aranżacji.

Aurora Satina to przede wszystkim nowoczesny, minimalistyczny styl. Klasyczne złoto, niezwykle modne w tym sezonie, spotyka się tu z ascetyczną, geometryczną formą. Satynowe srebro, chłodne i emanujące surowością, zaprzęgnięte do pracy na rzecz światła sprawia wrażenie rozjaśniania wnętrza całą swoją strukturą.

Każda łazienka potrzebuje odpowiedniego oświetlenia. To ono nadaje klimat i charakter całemu wnętrzu. Architekci wnętrz obecnie chętnie sięgają po surowe formy naturalnych materiałów takich, jak beton, drewno, i kolory szarości, brązy, khaki. Odpowiadając na to zapotrzebowanie proponujemy oświetlenie idealnie pasujące właśnie do takich stylizacji. Oświetlenie pobudza do działania lub nastraja relaksacyjnie, zaś forma, w jaką jest obleczone nadaje łazience indywidualny wyraz.

Seria oświetlenia łazienkowego Aurora Satina cieszy się uznaniem projektantów ze względu na swoją formę i jakość. Jednak co najważniejsze, doceniają ją klienci identyfikujący się z elegancją, którą sobą reprezentuje.

 

Galeria