Rintal

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Pomorskie
Telefon
+48 58 532 42 54

 

Firma Rintal powstała w 1974 roku i od ponad 40 lat jest wiodącym producentem schodów do wnętrz zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Stabilny rozwój firmy sprawia, że z każdym rokiem Rintal staje się coraz mocniejszym liderem w zakresie technicznych i projektowych innowacji oraz tworzenia nowoczesnych rozwiązań, co przekłada się na jakość usług, dostępność salonów firmowych w całej Polsce, a także regularne wprowadzanie nowych produktów do oferty. 

Wieloletnie doświadczenie pozwala zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów oraz dostosowywać produkty do najbardziej wymagających przestrzeni. Firma projektuje funkcjonalne, estetyczne i nowoczesne schody do każdego rodzaju wnętrza. Produkuje najwyższej jakości schody drewniane i metalowe. Rintal specjalizuje się w produkcji schodów zabiegowych, kręconych, strychowych, a także w produkcji poręczy i obłożeń schodów betonowych.
 

Oferta i produkty

Schody Rintal - Schody proste i schody zabiegowe

Schody proste i schody zabiegowe

Schody proste i zabiegowe stanowią najszerszą grupę w ofercie firmy Rintal. Reprezentuje ją ponad dwadzieścia modeli tworzonych przez wykwalifikowanych projektantów i wykonawców, przy użyciu najlepszych materiałów i technik. Schody podkreślają charakter pomieszczenia, w którym się znajdują, dlatego Rintal oferuje modele zarówno z drewna, metalu oraz szkła z szeroką gamą dedykowanych balustrad i poręczy.
Sprawdź szczegóły
Schody Rintal - Schody kręcone i schody spiralne

Schody kręcone i schody spiralne

Oferta schodów kręconych i spiralnych Rintal obejmuje zarówno modele oparte na centralnie ustawionym słupie, jak i projektowane na bazie modeli zabiegowych ułożonych w spiralę lub opisanych na okręgu. Modele kręcone wybierane są najczęściej w celu zaoszczędzenia miejsca w niewielkich pomieszczeniach lub chęci niestandardowego wyposażenia wnętrza. Zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne schody uatrakcyjniać można za pomocą licznych dostępnych balustrad i poręczy.
Sprawdź szczegóły
Schody Rintal - Schody ze stopniami szklanymi

Schody ze stopniami szklanymi

Schody ze stopniami szklanymi to nowoczesne wersje wybranych modeli schodów prostych i zabiegowych. Wsparte pomiędzy metalowymi elementami konstrukcji stopnie ze szkła sprawiają, że wyposażone w nie schody stają się designerskim, wizualnie lekkim i atrakcyjnym elementem przestrzeni. Stopnie wykonuje się ze szklanych, hartowanych i klejonych warstwowo tafli laminowanych foliami, podpieranych za pomocą mocowań punktowych lub wpuszczanych w metalowe ramki.
Sprawdź szczegóły
Schody Rintal - Schody ze stopniami metalowymi

Schody ze stopniami metalowymi

Schody ze stopniami metalowymi to idealne rozwiązanie dla minimalistycznych, industrialnych i przestronnych wnętrz. Bardzo nowoczesne, funkcjonalne i bezpieczne modele cieszą się popularnością wśród odważnych i wymagających klientów.
Sprawdź szczegóły
Schody Rintal - Obłożenia schodów betonowych

Obłożenia schodów betonowych

Obłożenia schodów betonowych znajdują swoje zastosowanie jako wykończenie prefabrykowanych schodów żelbetowych najczęściej stosowanych przez deweloperów oraz firmy budowlane. Pozwalają klientom na nadanie takim schodom atrakcyjnej postaci, przeobrazić lub odnowić swoje schody, dając im nowy, świeży wygląd. Cechuje je różnorodność materiałów obłożeń począwszy od rodzajów drewna, poprzez sposoby wykończenia i profile, aż do wyboru stosownych poręczy i balustrad.
Sprawdź szczegóły
Schody Rintal - Balustrady i poręcze

Balustrady i poręcze

Balustrady i poręcze Rintal cechuje bogactwo wzorów, materiałów i kształtów. Jest to ozdobny i jednocześnie gwarantujący bezpieczeństwo element schodów. Dzięki temu firma oferuje swoim klientom szeroki wybór i możliwość nadania indywidualnego charakteru schodom. Możliwe są różne rodzaje obróbki powierzchni: malowanie proszkowe, chromowanie, polerowanie, szlifowanie, a także łączenie tychże elementów z innymi materiałami, np. drewnem oraz szkłem.
Sprawdź szczegóły

 

KATALOG - Collection 2016/2017

Galeria