Canada Rubber

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Małopolskie
Telefon
12 416 14 56

Firma Canada Rubber Polska od 2010 roku z powodzeniem dostarcza innowacyjne, a jednocześnie proste rozwiązania w zakresie hydroizolacji budynków oraz renowacji powierzchni asfaltowych. Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowym wykonawstwie zabezpieczeń przeciwwodnych: od zabezpieczeń fundamentów, piwnic, podłóg, ścian, po hydroizolację balkonów, tarasów i dachów. Oferowana przez nas technologia charakteryzuje się najwyższymi standardami technicznymi i jakościowymi. Konsekwentny rozwój, dbałość o jakość produktów i usług przyczyniły się do stworzenia
systemu certyfikowanych szkoleń dla wykonawców. Wspieramy ich swoim doświadczeniem na każdym etapie realizacji prac, by zapewnić najwyższy stopień zadowolenia Inwestora. Celem firmy Canada Rubber Polska jest popularyzacja technologii i zdobycie zaufania klientów instytucjonalnych i indywidualnych, architektów oraz wykonawców, poprzez oferowanie usług i rozwiązań precyzyjnie spełniających ich oczekiwania.

Najpopularniejszym materiałem pokrywającym dachy płaskie jest papa termozgrzewalna. To najtańsze rozwiązanie, ale posiada wiele wad. Źle dogrzana papa przecieka na łączeniach. Ciężko dobrze uszczelnić wywinięcia, dylatacje, miejsca wokół kominów, klimatyzatorów czy innej infrastruktury dachowej. Nie jest odporna na promieniowanie UV, więc gdy deszcz i mróz pozbawi ją ochronnej posypki, papa szybko ulega degradacji. Gdy dach zaczyna przeciekać, zwykle kładzie się kolejną warstwę papy termozgrzewalnej – pomaga to na krótko, niestabilne podłoże zwiększa ryzyko pęknięć i błędów wykonawczych. A zrywanie i utylizacja starych warstw to pracochłonny i kosztowny proces.

Każdy, nawet bardzo zdegradowany dach, można szybko i skutecznie naprawić za pomocą technologii Canada Rubber. Bez zrywania papy, czy demontażu infrastruktury dachowej. Niezaprzeczalne zalety tej technologii to długa żywotność, niezawodność i odporność chemiczna powstałych powłok, przy ich atrakcyjnej cenie. Płynna konsystencja umożliwia dokładne dotarcie do wszystkich zakamarków i uszczelnienie najtrudniejszych miejsc. Canada Rubber pozwala również na łatwe zabezpieczenie szczelin dylatacyjnych oraz połączeń papy z betonem, metalem, styropianem czy PCV.

 

Galeria