GLOBALWOOD - podłogi z litego drewna !

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Wielkopolskie
Telefon
(+48) 61 871 12 01

Podłogi GLOBALWOOD® - nowy właściciel, nowa jakość

 

Właśnie mija pół roku odkąd firma Biuro Styl z Poznania przejęła GLOBALWOOD®, jedną z wiodących marek podłóg bambusowych i egzotycznych istniejącą na rynku od 12 lat. Zwykle zmiana „sternika” skutkuje złapaniem nowego wiatru oraz obraniem nowego kursu. Z tej okazji warto przyjrzeć się i podsumować co nowego pojawiło się w ofercie naszej marki.

Właściciel - Biuro Styl Sp. z o.o.

Firma Biuro Styl Sp. z o.o. jest producentem blatów kuchennych, parapetów wewnętrznych, płyt dekoracyjnych, a także frontów meblowych wykonanych w technologii postforming. Od wielu lat oferujemy również sklejki i inne płyty drewnopochodne, podłogi z drewna egzotycznego, a także tarasy drewniane i kompozytowe. Nasze produkty znajdują zastosowania lokalne w gospodarstwach domowych jak i globalne przy realizacji wielkich inwestycji w kraju i za granicą. Cechą wyróżniającą naszą firmę jest najwyższa jakość produktów oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Aby sprostać rosnącym potrzebom naszych Kontrahentów niejednokrotnie podejmujemy się trudnych i specjalistycznych projektów na całym świecie.

Podłogi egzotyczne marki GLOBALWOOD®

Aranżując mieszkanie czy dom warto polegać na naturze. Drewno egzotyczne odznacza się niezwykłymi barwami i bardzo dużą wytrzymałością. Dodatkowym atutem jest jego stabilność wymiarowa, dzięki której większość z gatunków egzotycznych można bez problemu zastosować również w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności takich jak: kuchnie czy łazienki. Wśród podłóg marki GLOBALWOOD® znajdują się zarówno produkty lakierowane jak i olejowane, zatem każdy może znaleźć preferowane przez siebie wykończenie podłogi.

Podłogi bambusowe marki GLOBALWOOD®

Nasze podłogi z bambusa prasowanego są najtwardszymi podłogami dostępnymi na polskim rynku. Wysoka jakość, unikalna technologia produkcji, ekologiczne lakiery i niezawodne połączenie UNICLICK gwarantują satysfakcję oraz użytkowanie podłogi przez długie lata.

Kolekcja składająca się aż z siedmiu kolorów oraz dostępność desek w różnych rozmiarach pozwala na swobodne aranżowanie wnętrza, a idealnie dopasowana listwa dopełnia efekt harmonijnej całości.

Zmiany w marce GLOBALWOOD®

W ostatnim czasie przeprowadziliśmy szereg konsultacji na rynku podłóg, w wyniku których opracowaliśmy nową strategię działania prowadzącą nas do osiągnięcia pozycji lidera w segmencie podłóg bambusowych. Jej odzwierciedleniem są atrakcyjniejsze ceny podłóg bambusowych oraz nowe warunki zakupu naszych wyrobów.

Usprawnienia procesu sprzedaży, wysoka jakość naszej obsługi, stała dostępność dekorów oraz doskonała współpraca z renomowaną firmą kurierską umożliwiły nam szybkie i fachowe podejście do każdego zadania oraz wysyłkę zamówionych towarów w ciągu 48 godzin od potwierdzenia zlecenia.

Dotychczasową ofertę podłóg bambusowych i egzotycznych poszerzyliśmy o produkty z certyfikatem FSC 100%. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że surowce do produkcji naszych towarów pochodzą z lasów i plantacji, w których prowadzi się zrównoważoną gospodarkę.

Ponadto, obecnie pod marką GLOBALWOOD® proponujemy deski tarasowe drewniane i kompozytowe wraz z niezbędnymi akcesoriami do ich montażu.

Z pewnością to nie koniec pozytywnych zmian marki GLOBALWOOD®. Mamy nadzieję, że wprowadzone udogodnienia sprawią, iż nasze towary będą jeszcze bardziej atrakcyjne dla klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy na stronie internetowej www.globalwood.pl oraz śledzenia profilu na Facebook-u.

Galeria