Dreier.com.pl

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
34 362 82 08
Firma DREIER działa od 2001 roku jako producent chemii budowlanej.
Od tego czasu wciąż poszerzamy naszą ofertę, wdrażamy nowe produkty i ulepszamy receptury.
 
Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam oferować towary najwyższej jakości w przystępnej cenie.
 
Liczne atesty, aprobata techniczna, codzienne badania, a co najważniejsze zadowolenie naszych odbiorców, stanowią potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych produktów. Nasze surowce wytwarzamy na bazie komponentów renomowanych europejskich koncernów z Niemiec, Dani, Norwegii, Holandii, Szwajcarii, Finlandii.
 
Stawiamy na jakość, odpowiedzialność i profesjonalizm. To wraz z pracą doświadczonej, regularnie szkolonej kadry stanowi gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy naszych klientów.
 
Działamy nie tylko na niwie branży budowlanej. Jako sponsor częstochowskiego Włókniarza od lat wspieramy lokalny sport.
 
Dbamy o rozwój marki DREIER stale podnosząc parametry techniczne oferowanych produktów oraz ich wartość użytkową. Nasze nowe, w pełni profesjonalne laboratorium zakładowe opracowuje coraz doskonalsze receptury oraz wdraża kolejne produkty, których lista poszerza się z każdym rokiem działalności firmy.
 
Jako czołowy producent chemii budowlanej w regionie mamy w swojej ofercie m.in.: tynki elewacyjne, oraz maszynowe, farby zewnętrzne i wewnętrzne, produkty dekoracyjne, zaprawy murarskie, tynkarskie, cementowe, grunty oraz kleje do systemu dociepleń i glazury.
 

KATALOG PRODUKTÓW DREIER

Oddajemy w Państwa ręce najnowszy katalog naszej firmy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w przejrzysty sposób zaprezentować swoje produkty. Każdy opis poprzedziliśmy krótką charakterystyką, co umożliwia szybkie odnalezienie interesującej pozycji. 
 

W katalogu znajdą Państwo m.in. mini ABC termomodernizacji budynku i opis systemów ociepleń na styropianie i wełnie mineralnej. Wprowadzamy do produkcji nowe wyroby poszerzając ofertę, ulepszamy receptury stale współpracując z naszymi Klientami.
 
 
Nowości w katalogu:
 
 
Na życzenie Klienta bezpłatnie wysyłamy Katalog w wersji papierowej, w tym celu prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny celem podania adresu do wysyłki.
 

Galeria