Betafence

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 77 40 62 200

Betafence - lider systemów zabezpieczeń

Piękno i bezpieczeństwo - te cechy wyróżniają wszystkie ogrodzenia Betafence. Oferujemy szeroką gamę systemów ogrodzeniowych dedykowanych zarówno budownictwu mieszkaniowemu, jak i przemysłowemu. Stawiamy na najwyższą jakość poświadczoną certyfikatami i zadowoleniem klientów. Oto przegląd kilku naszych rozwiązań.

GABION

Sprawdzone w zabezpieczaniu osuwisk, znakomite także w ogrodzie. Gabiony oferują szerokie spektrum zastosowań dla każdego rodzaju klienta. Wykonane z trwałej siatki zgrzewanej mogą posłużyć jako element ogrodzenia (np. słupy) lub małej architektury, np. ławek czy rabatek. Wykorzystywane także przy elewacjach domów ze względu na właściwości termoizolacyjne.

MUREK GABIONOWY ZENTURO

Murki gabionowe to oryginalny, a przy tym niezwykle atrakcyjny sposób na ogrodzenie oraz aranżację ogrodu. Składają się z wytrzymałych paneli Zenturo oraz wypełnienia, które klient może wybrać samodzielnie. Można je wykorzystać do grodzenia terenu zamiast zwykłych paneli lub też wykorzystać jako ozdobę całego systemu. Świetnie sprawdzą się jako wygrodzenia i przesłony w ogrodzie.

SYSTEM HORIZEN

Nowoczesny system panelowy o poziomym układzie szczebli to odpowiedź na najnowsze trendy designerskie. Dzięki swojej niepowtarzalnej i eleganckiej aranżacji panele i bramy Horizen doskonale pasują do domów i posesji o współczesnej architekturze. Razem z atrakcyjnym wyglądem Horizen zapewnia mieszkańcom chronionej posesji wysoki poziom bezpieczeństwa oraz poczucie prywatności.

PANELE ZENTURO

Zenturo to panele, które wyróżniają się kreatywnym designem. Co więcej, można go w każdej chwili modyfikować. Charakterystyczny układ oczek sam w sobie wygląda niebanalnie i oryginalnie, a dodatkowo możne go uzupełnić o piksele lub taśmy. Panele Zenturo to także wielofunkcyjność: używa się ich jako głównej składowej ogrodzenia, elementu murku gabionowego czy podpory dla roślin.

PANELE NYLOFOR 3D

Bardzo wysoka wytrzymałość to największa zaleta paneli Nylofor 3D. Dzięki zastosowaniu techniki ocynkowania i powlekania model ten wytrzymuje zmienne warunki atmosferyczne, a także jest odporny na uszkodzenia i nie wymaga regularnej konserwacji. Nylofor 3D perfekcyjnie zabezpiecza grodzony teren, a dzięki przemyślanemu, skromnemu designowi podkreśla walory posesji.

Galeria