Wineo

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 71 37 40 260 - 61

Piękne i nieskomplikowane jak nigdy dotychczas. Z nową, bardziej przejrzystą ofertą kolekcje wineo 300, wineo 500 oraz wineo 550 ujmują atrakcyjną różnorodnością dekorów. Klasyczne, modne czy jednobarwne – bogactwo dekorów daje szerokie możliwości kreatywnej, zindywidualizowanej aranżacji wnętrz. Większy komfort dzięki ulepszonym powierzchniom i zoptymalizowanym formatom. A to wszystko w niezmiennie wysokiej jakości marki wineo. Dzięki swoim świetnym właściwościom i bogatym możliwościom aranżacji wnętrz, podłogi laminowane wineo to najlepszy z możliwych wybór do pomieszczeń prywatnych oraz komercyjnych.

 

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU – DAJ SIĘ PRZEKONAĆ!

Podłogi laminowane wineo to harmonijne połączenie przyjemnego stylu życia z najlepszymi właściwościami produktu. Zastosowane płyty nośne z zagęszczonymi włóknami drewnianymi są nie tylko produkowane z poszanowaniem zasobów naturalnych, lecz są także wyjątkowo trwałe i odporne. Opatentowany system łączenia LocTec® sprawia, że panele można zamontować w dziecinnie prosty sposób w systemie na click. To rozwiązanie sprawia, że nasze podłogi laminowane zyskują opinię niezwykle prostych w użytkowaniu – i to pod każdym względem.

ODPOWIEDNIE NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE

W połączeniu z odpowiednim materiałem podkładowym, podłoga laminowana może zostać ułożona bez problemu na ogrzewaniu podłogowym. ODPORNOŚĆ NA WILGOĆ Wszystkie podłogi laminowane wineo są chronione przed wilgocią dzięki odpornej płycie nośnej HDF oraz specjalnie zaimpregnowanym krawędziom paneli. Zwłaszcza kolekcje wineo 500 i wineo 550 z płytą nośną Aqua-Protect® są wysoce użyteczne w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza, np. w kuchni lub łazience.

OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UV

Nawet przy długim nasłonecznieniu, podłogi laminowane nie zmienią swoich właściwości dzięki wysokiej ochronie przed promieniowaniem UV. ANTYSTATYCZNOŚĆ Uciążliwe zbieranie się ładunków elektrostatycznych na powierzchni podłogi, np. przy suchym powietrzu nie stanowi już problemu, a kurz nie będzie już przywierał.

 

Galeria